Projekt Dofinansowany Ze Środków Programu Rządowego Na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych Na Lata 2014-2020


IX edycja Forum Seniora

Forum Seniora

zapraszamy na IX edycję Forum Seniora organizowanego przez Gazetę Krakowską oraz Dziennik Polski.
Forum Seniora to to seria ciekawych wykładów, porad ekspertów oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa osób starszych. Wcześniej organizowanych stacjonarnie, jednak ze względu na pandemię – spotkania przenieśliśmy do internetu. Internetowa forma Forum pozwala na wzięcie udziału w wydarzeniu wszystkim chętnym w komfortowych warunkach, w zaciszu swojego domu, gwarantując tym samym maksymalne bezpieczeństwo.

 IX edycja Forum Seniora odbędzie się już 21 kwietnia o godzinie 10.00.

Z zaproszonymi gośćmi porozmawiamy m.in. o właściwym nawadnianiu organizmu, diagnostyce i profilaktyce chorób, zdrowej diecie, podstawowych zasadach bezpieczeństwa w codziennym życiu oraz o mediach społecznościowych. Odwiedzi nas też wyjątkowy gość – Anna Dymna!

 

Spotkanie jest bezpłatne. Transmisję poprowadzimy na żywo i będzie ona ogólnodostępna w serwisach internetowych Gazety Krakowskiej oraz Dziennika Polskiego.

Aby dołączyć do wydarzenia, w dniu Forum  należy wejść na stronę internetową www.gazetakrakowska.pl lub www.dziennikpolski24.pl i kliknąć w banner, który przeniesie bezpośrednio na stronę z transmisją.

PRZYPOMNIENIE

Już dziś zapraszamy do ustawienia bezpłatnego przypomnienia o Forum. W dniu wydarzenia wyślemy e-mail i SMS z informacją o rozpoczęciu spotkania.

KONKURS

Z okazji Forum przygotowaliśmy również konkurs, w którym do wygrania jest m.in. pobyt w hotelu uzdrowiskowym.

 Więcej informacji o IX edycji Forum Seniora, w tym pełna agenda oraz możliwość ustawienia przypomnienia i wzięcia udziału w konkursie dostępne są na stronachwww.dziennikpolski24.pl/forumseniora lub www.gazetakrakowska.pl/forumseniora