Projekt Dofinansowany Ze Środków Programu Rządowego Na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych Na Lata 2014-2020


V Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie

Już po raz piąty zapraszamy na Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie! – 30 czerwca 2018 r.
Również w tym roku nie może zabraknąć Was na jednym z największych wydarzeń dla seniorów w Polsce. Zapraszamy wszystkich seniorów, każdego kto działa na rzecz osób 60+, członków Rad Seniorów, Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz innych organizacji seniorskich. Na wydarzeniu nie może zabraknąć również aktywnych działaczy instytucji publicznych, społecznych i prawnych, osób pochodzących z miast partnerskich Programu Ogólnopolska Karta Seniora oraz władz samorządowych z całej Polski.
Niech zaproszony czuje się każdy, kto chce aktywnie spędzić dzień, wziąć udział w bezpłatnych badaniach i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa, zdrowia i ekonomi.
Tradycyjnie wydarzenie zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim, po której nastąpi pochód – parada do Kina Kijów przy al. Zygmunta Krasińskiego 34, gdzie odbędą się wykłady i badania. Poza częścią wykładową planujemy również część rozrywkową: koncerty, finały konkursów Stylowa Seniora, Senior Działkowiec, wręczenie statuetek senior roku, pokaz  mody 60+ oraz Międzypokoleniową Potańcówkę. Do zobaczenia 30 czerwca w Krakowie.
Jeśli chcesz wziąć udział w V Ogólnopolskich Senioraliach wypełnij formularz zgłoszeniowy i odeślij go do nas drogą pocztową (al. J. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków) lub mailem na adres: senioralia@manko.pl